Léto 2021: Akce a výlety aneb užíváme si

V naší dětské skupině si na prázdniny nehrajeme. Provoz máme po celý rok, a tak si léto doslova užíváme. Jezdíme na výlety, prožíváme různá dobrodružství a máme plno zážitků. Jen se podívejte…

Co všechno jsme toto léto zažili:

Zahradní slavnost

S prázdninami jsme se rozloučili ve velkém stylu. Uspořádali jsme si nádhernou zahradní slavnost se skákacím hradem, spoustou dobrůtek a duhovým dortem s logem Zahrádky.

Dokonce nás přijeli navštívit hasiči, kteří nám ukázali svoje veliké auto.

Úplně obrovským překvapením byla naše dobrá známá Zdenička Makovská s divadelním představením.

Ani počasí nás nezastrašilo. Když začalo pršet, schovali jsme se do školičky a pokračovali jsme v příjemném přátelském setkání dál.

Moc jsme si to užili a věříme, že se takto budeme potkávat s dětmi a rodiči naší dětské skupinky častěji.

Výlet na skákací hrady v Zakřanech

Pořádně jsme si zaskotačili a vyřádili jsme se na skákacích hradech, skluzavkách a prolézačkách.

Cesta za pokladem

Vydali jsme se na dobrodružnou cestu, na jejímž konci čekal poklad. Za pomoc a skvělé nápady moc děkujeme mamince Sárinky.

ZOO koutek v Radosticích: Navštívili jsme zvířátka

Děti milují zvířátka, a proto jsou výlety do ZOO tak moc oblíbené. Letos jsme se vydali autobusem do Radostic. A radost jsme tam tedy měli převelikou. Kromě všemožných kočkovitých šelem nám tam ukázali i spoustu dalších zvířecích kamarádů.

Muzeum v Oslavanech

Do muzea na zámku v Oslavanech to máme ze školičky jen kousek, ale výlet to byl náramný. Viděli jsme hasičkou techniku, prohlédli jsme si, jak se žilo za dávných časů, pohráli jsme i s hračkami našich předků, ohromily nás geologické sbírky. S dětmi jsme si před výletem pověděli, jak se máme chovat v muzeu a vysvětlili jsme si, že tam jsou uloženy vzácné a staré věci, na které se nesmí sahat. Děti byly naprosto vzorné a návštěva muzea proběhla bezvadně. Byl to skvělý zážitek pro nás všechny.

Pohádka O Koblížkovi

Přijelo k nám divadlo! A naše děti byly vtaženy do pohádky O Koblížkovi v podání úžasné Zdeničky Makovské, která to s dětmi opravdu umí. Co vám máme povídat, zážitek to byl opravdu nevšední a všichni máme na co vzpomínat.

Dobrodružná cesta: Tajuplná zákoutí Oslavan

Protože máme šikovné děti, které se jen tak nějakého terénu nezaleknou, vydali jsme se s nimi na putování Naučnou stezkou permokarbonu kolem Boskovické brázdy. Prošli jsme se po levém břehu řeky Oslavy a udělali jsme si nádherný výlet. Viděli jsme spoustu rostlinek a zvířátek, o kterých jsme si povídali.

Tvoříme, vyrábíme spolu s kamarády

Léto 2020

Když nám sluníčko hodně svítí, vytáhneme si bazén a připravíme koupel 🙂

Moc děkujeme mamince Terezce Horké ,která nám nachystala velké překvapení.Malované kamínky u našeho stromu kde krmíme ♥️skřítky.Nadšení bylo obrovské.

Každý den nezapomeneme na salát a výbornou svačinku pro naše zámecké skřítky . Jejich domečky jsou ukryté ve stromech v zámeckém parku.

Dnes byli děti první návštěvníci v zámeckém Lapidáriu, úžasná podívaná a pohled do kašny a na kašnu pro princezny byl také zážitkem 🙂

Zkouška nového válecího kamaráda od Tuli 🙂

Na hřišti 😊

A zase spolu 👧❤👦

25. května 2020

Na procházce

První týden v Zahrádce za námi! 2. – 6. 12. 2019

Otevření Zahrádky

Už se vše chystá!

Výtvarka